Dovoz motorek ze zemí EU

Nemůžeš si vybrat na českém trhu?
Poradíme, dovezeme a přihlásíme motorku z EU.

POŠLI NÁM POPTÁVKU

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration.

Your message has been sent. Thank you!

VÝBĚR MOTORKY

Je mnoho webů s nabídkou motorek z celé Evropy. Nejznámější jsou mobile.de a autoscout24. Pokud začínáš a ještě nevíš, jaká motorka je pro tebe vhodná, naši motoinstrukoři ti poradí a pomůžou vybrat.

ASISTOVANÝ DOVOZ

Chceš mít vše pod kontrolou, jen se chceš vyhnout problémům s nakládkou, upevněním a převozem? Asistovaný dovoz znamená, že jedeš s námi, ty kupuješ, my se profesionálně postaráme o to ostatní.DOVOZ NA KLÍČ

Nechceš se o nic starat? Podepíšeme spolu smlouvu a plnou moc, pošleš peníze na náš firemní účet a my pro vybranou motorku dojedeme, na místě ji zkontrolujeme, vyzkoušíme, naložíme a dovezeme k tobě domů.

PŘIHLÁŠENÍ

Dovezená motorka musí projít dovozovou technickou kontrolou a pak je možné ji přihlásit na nového majitele. Obojí ti můžeme zařídit a ty tak dostaneš zhruba do týdne motorku připravenou k vyjetí.

Kolik to bude stát

Cenu dovozu kalkulujeme u vzdálených dovozů podle ujeté vzdálenosti z Prahy nebo Liberce sazbou 10 Kč/km. U dovozů do 1000 km je paušální sazba 10000 Kč, která pokryje většinu Německa a celé Rakousko. Je možné také spojit po cestě nakládku až tří motorek a výrazně ušetřit. Dopravu na technickou a přihlášení zařídíme za 2000 Kč plus správní poplatky.

Lukáš Kobera / manažer dovozů

VÝHODY A NEVÝHODY DOVOZU

Větší výběr

V Německu nebo severní Itálii se dají sehnat specifikace motorek, které jsou na českém trhu ojetin raritní nebo tu vůbec nejsou.

Servisní historie

Ojetá motorka má vždycky něco za sebou. V Německu a kupodivu i v Itálii má za sebou také kvalitní a neošizený servis.

Vyjednáme slevu

Většina prodávajících má ráda vrabce v hrsti a na slevu kývne. Co usmlouváme, to ti dáme, nic si nenecháme.

Neušetříš

Nebudeme lhát, dovozem moc neušetříš. Ceny motorek v zahraničí jsou zhrubá stejné jako tady.

Riziko skrytých vad

Dovezená motorka z druhého konce Evropy se hůř reklamuje. Pokud je prodejce neseriozní, nezbývá, než se soudit v zahraničí.

Dlouhá cesta

Výlet za dovozem motorky moc neodsýpá, s přívěsem se po Evropě jezdí maximálně 100 a vzdálenosti jsou dlouhé.